Állásajánlatok

Folyamattámogató mérnök

Budapest2018.12.10.

Azonosító: 6709
Családias légkörű munkáltató keresi új kollégáját.

Nagy sebességű járművek üzemeltetésével foglalkozó Partnerünk keres
Folyamattámogató mérnököt budapesti munkavégzéssel

Feladatok:
  • Telephely erőforrás igényeinek felmérése, optimalizálása
  • Kapcsolattartás és együttműködés nemzetközi beszállítókkal
  • Termelési célok érdekében a telephely szervezésében aktív részvétel
  • Folyamatoptimalizálás hatékonyságnövelés érdekében
  • Munkavédelmi előírások betartatása
  • Karbantartási szabályzat ellenőrzése biztonsági előírások szempontjából
  • Minőségbiztosítási rendszerrel kapcsolatos esetleges változtatás, javaslattétel
Elvárások:
  • Villamosmérnök vagy gépész diploma
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezik (pl. vasúti, légi közlekedés)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kommunikatív, proaktív személyiség
  • Csapatjátékos szemlélet
Előnyök:
  • Villamos gyártás terén szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
  • Rálátás egy speciális területre
  • Korszerű technológia
  • Lendületes csapat
Munkáltató profilja:

Spanyol hátterű nemzetközi nagyvállalat

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató