Állásajánlatok

Gyártástámogató tesztmérnök

Székesfehérvár2019.12.05.

Azonosító: 6995

Világhírű autóipari partnercégünk megbízásából keresünk Gyártástámogató mérnököt.
Aki az alább ismertetett követelményeknek megfelel és úgy érzi, tudja teljesíteni a feladatokat, kérem, ne habozzon jelentkezni!

Feladatok:
  • A kijelölt termelési gépek és berendezések folyamatos üzemének biztosítása;
  • Termelési területre kerülő berendezések nyilvántartásba vétele (azonosítás, karbantartási terv);
  • Géphibák azonosítása és javíttatása, kapcsolatfelvétel a gyártóval;
  • Hibák felismerése a gyártási folyamatban a termelési költségek csökkentése a termékminőség hosszú távú javítása érdekében;
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal;
  • A feladatok dokumentálása (gépátvétel, gépfelszabadítás, javító intézkedés);
  • Változtatások/ fejlesztések bevezetése, megfelelő minőségű (reprodukálható, visszakövethető) dokumentálása;
  • Karbantartási program (CMMS) napi ellenőrzése, dedikált területek/gépek hibáinak állásidők kivizsgálása céljából;
  • Termelési eredmények napi felkövetése dedikált területre vonatkozólag;
  • Kimutatások, analízisek készítése;
  • Folyamatos törekvés a kijelölt termelési eszközök megbízhatóságának növelésére
Elvárások:
  • Villamosmérnöki / mechatronikai mérnöki végzettség;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Kommunikációs angol nyelvtudás;
  • Mérő eszközök / rendszerek felépítésének és működésének ismerete;
  • MS office ismeret (Word, Excel, Poweroint);
  • Minőségbiztosítási eszközök ismerete (8D, MSA, SPC);
  • ISO TS 16949 szabvány ismerete, VDA szabvány ismerete;
  • CMMS (Gépmester).
Amit kínálunk:
  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény
Munkáltató profilja:

A régió egyik legnagyobb autóipari beszállítócége, mely stabil munkahelyet biztosít dolgozóinak!

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató