Állásajánlatok

Műszaki vezető helyettes

Szeged2019.01.11.

Azonosító: 6688
Szegedi munkavégzéssel keresünk Műszaki vezető helyettest

Európa-szerte bevásárlóközpontok létesítésével és üzemeltetésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk Műszaki vezető helyettest szegedi munkavégzéssel.

Feladatok:
  • Az üzemeltetés műszaki szempontból történő biztosítása
  • Gépészeti berendezések működőképességének vizsgálata
  • Részvétel a biztonsági szabályzat elkészítésében
  • Karbantartók és a műszaki személyzet szakmai vezetése
  • Műszaki vezető helyettesítése
  • Részvétel a költségvetési gazdálkodás tervezésében
  • Leendő és aktuális bérlőkkel történő kapcsolattartás, szerződéskötés
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-3 év épületüzemeltetési tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Problémamegoldó képesség
  • Rugalmas, magas stressztűrő képesség
Előnyök:

Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés + béren kívüli juttatás
  • szakmai kihívás
  • azonnali munkakezdési és hosszú távú lehetőség
  • céges rendezvények, csapatépítő programok
Egyéb:

Munkavégzés helye: Szeged

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató