Állásajánlatok

Projektmérnök

Győr2019.05.21.

Azonosító: 6814
PROJEKTMÉRNÖK kollégát keresünk győri Partnercégünk részére!

Győri folyadékadagolási rendszerekkel foglalkozó cég keres Projektmérnök pozícióba kollégát!

Feladatok:
  • Projektek lebonyolításában való részvétel
  • Próbaüzemek levezénylése
  • Projekt dokumentációinak elkészítése
  • Döntéshozatal a projektek során felmerülő kérdésekben
  • Kivitelező csapat koordinálása
  • Projekt költségvetésének betartása
  • Erőforrások optimális beosztása és felhasználása a projekt során
  • Folyamatos nyomonkövetés
  • Projektekhez szükséges engedélyek beszerzése
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Határozottság
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Döntéshozó képesség
Előnyök:
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • ISO 9001 minőségügyi rendszerismeret
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Stabil vállalati háttér
Egyéb:
  • A munkavégzés helye: Győr

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató