Állásajánlatok

R&D Industrialization Engineer

Kapuvár2019.08.17.

Azonosító: 6643

Háztartási elektronikai gépek gyártásával foglalkozó nemzetközi partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: R&D Industrialization Engineer

Feladatok:
  • Ipari projektek támogatása az első összeszereléstől a tömegtermelésig:
  • Az R&D fejlesztői csapat és a Termelési részleg közötti kapcsolattartás a berendezések, alkatrészek, előzetes összeszerelési útmutatók és az on-line tesztek meghatározásához.
  • Néhány tesztsorozat futtatása az R&D fejlesztői csapat együttműködésével, beszámoló készítése az eredményekről.
  • Folyamatos fejlesztési projektek vezetése a kezdeti elemzések által. A gyártási hibák okainak feltérképezésre, megoldások kidolgozása.
  • Együttműködés a Marketing részleggel, beszállítók keresése.
  • Termelés biztosítása beleértve a csomagolás megtervezését is, együttműködés a beszállítókkal a projekt időtartamán és költségvetésén belül.
  • A beszerzési részleg támogatása a beszállítók látogatásával és felmérésével a megfelelő technológia kiválasztásához.
  • A tesztek definiálása a tesztelő eszközön az új megoldások, alternatívák jóváhagyása érdekében.
  • A teszt protokollok meghatározása, a tesztek kivitelezése és jelentések készítése.
Elvárások:
  • Gépészmérnök, ipari mérnök vagy hasonló szakon szerzett mesterdiploma.
  • Önálló, rugalmas, és jó problémamegoldó személy, aki néhány mérnök irányítására alkalmas.
  • Hajlandóság nemzetközi környezetben történő munkavégzésre.
  • módszeres, proaktív, szervezett munkavégzés.
  • Jó kommunikációs készség
  • Előzetes ismeretek/tapasztalat műanyag alkotóelemek előállításában
  • Mobilitás: Utazások várhatók Európa szerte (és ritkán Kínában) nagyjából 1 havi rendszerességgel
  • Erős középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Korábbi munkatapasztalat: minimum 5 év mérnöki munkakörben szerzett tapasztalat elektronikai/háztartási eszközök gyártásával kapcsolatban.
  • Előzetes tapasztalat laborban (összeszerelés/szétszerelés, tesztelés, mérés stb.)
  • Az alábbi szoftverek magas szintű ismerete: Office 365 és CAD (Creo), Labview és Windchill PLM
Amit kínálunk:
  • Stabil háttérrel rendelkező, komoly referenciákkal bíró cégnél dolgozhat innovatív és nemzetközi munkakörnyezetben
  • Egy környezettudatos, újrahasznosítható anyagokkal és energiatakarékos technológiákkal dolgozó cég alkalmazottja lehet
  • Önálló, szakmai kihívásokat ígérő feladatkörben tevékenykedhet
  • Versenyképes fizetést vihet haza
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Kapuvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató