Állásajánlatok

Senior bizonságtechnikai és minőségügyi mérnök

Budapest2020.02.17.

Azonosító: 7251
Fékrendszerek gyártására szakosodott piacvezető nemzetközi hátterű partnercégünkhöz, Budapesti munkavégzésre keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Funkcionális biztonsági követelmények elemzése, megvalósíthatóságuk és rendszerbe illeszthetőségének vizsgálata
  • Folyamatok és metódusok fejlesztése, valamint a fejlesztési irányok meghatározása a vonatkozó iparági szabványok és előírások figyelembevételével, szoros együttműködésben a másik Functional Safety Engineer kollégával
  • Konstruktív és innovatív hozzájárulás a termékek és folyamatok jobbításához
  • A meghozott javító intézkedések napi működésbe történő implementációja
  • Futó fejlesztési projektek folyamat- és funkcionális biztonsági szabványok alapján történő ellenőrzése, felülvizsgálata
  • Technikai review-kban való aktív részvétel, dokumentált hibák kiértékelése, javítása
  •  Biztonságkritikus fejlesztések támogatása
  • Tréningek szervezése és a tréninganyagok aktualizálása
Elvárások:
  • Műszaki felsőfokú végzettség preferáltan: mérnökinformatikus, villamos-, mechatronikai mérnök szakirányon
  • Többéves hasonló területen szerzett releváns tapasztalat (preferált vasúti vagy autóipari)
  • Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó képesség
  • Képesség a strukturált gondolkodásmódot, kreativitást igénylő feladatok elvégzésére
  • Utazási hajlandóság (havi 1-2 alkalommal)
  • Biztonságkritikus rendszerek biztonságtechnikai fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Kötetlen, rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektekben, továbbá képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
  • Kellemes légkörben, innovatív termékekkel, technológiákkal és megoldásokkal történő munkavégzés
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag – cafeteria rendszer + 13. havi fizetés
  • Modern irodai környezetet, rekreációs szobával, sportolási lehetőségekkel
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató