Állásajánlatok

Uszodatechnikai projektvezető

Budapest2019.01.21.

Azonosító: 6729

A projektvezetésben határozott, önálló és felelősségteljes?

Budapesti partnercégünk a magyarországi és európai uszodatechnikai piac stabil szereplője. Innovatív, új utakat kereső fejlesztéseinek, kiváló minőségű termékeiknek és lendületes, tapasztalt csapatuknak köszönhetően bővülő hazai csapatukba keres kollégákat

Feladatok:
  • Úszómedence telepítési projektek komplex kivitelezésének felügyelete
  • Műszaki tárgyalások irányítása, kapcsolattartás a megrendelőkkel és kivitelezőkkel
  • Szerződések és megrendelések előkészítése, árajánlatok megtétele
  • Az alvállalkozók és szerelők munkájának koordinálása
  • Projektek átadása, végleges dokumentáció elkészítése
  • Anyagrendelések és készletek optimalizálása
Előnyök:
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Többéves releváns tapasztalat építőipari projektvezetésben
  • Kimagasló problémamegoldó és szervezői készség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Képesség arra, hogy a projekteket elejétől végéig kézben tartsa
  • Kiváló vezetői és kommunikációs készség
  • B kategóriás járművezetői engedély és vezetési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Amit kínálunk:
  • Egy biztos hátterű nemzetközi cég munkatársaként stabil, hosszú távú, felelősségteljes munkakör betöltésének lehetősége
  • 35 éves múlttal rendelkező vállalat szakmai gyakorlataiba láthat bele
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkáltató profilja:

Budapesti partnercégünk a magyarországi és európai uszodatechnikai piac stabil szereplője

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest 2.kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató