Állásajánlatok

Vállalatbiztonsági mérnök

Miskolc2020.10.24.

Azonosító: 7452

Miskolci jármű-villamossági, elektronikai készülékek gyártására specializálódott partnercégünkhöz keresünk Vállalatbiztonsági mérnök munkatársakat

Feladatok:
  • biztonsági koncepció kidolgozásában, kockázatértékelés, elvégzésében való közreműködés
  • biztonsági folyamatok értékelése, elemzése, javítása
  • külső, belső auditok elvégzése, azokra való felkészülés
  • biztonsági utasítás rendszer fejlesztése
  • kapcsolattartás a szolgáltatókkal
  • telephely őrzés-védelmi feladatok koordinálásának támogatása
  • vizsgálatokban, nyomozásokban való részvétel.

Elvárások:
  • 1-3 év tapasztalattal rendelkezel a vállalat biztonsági területen
  • felsőfokú szakirányú végzettséged van (biztonságtechnikai mérnök, információbiztonsági mérnök stb.)
  • tárgyalóképes angol nyelv-tudásod van szóban és írásban
  • jó szervezési, gyors reagálási készséggel rendelkezel
  • jó kommunikációs készséged van
  • vállalat biztonsági rendszer mély ismeretével rendelkezel.
Előnyök:
  • együttműködési képesség
  • kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • jó időbeosztás
  • határozott fellépés
Amit kínálunk:
  • vállalat biztonsági rendszer mély ismeretével rendelkezel
Munkáltató profilja:
  • Észak Magyarország térségének egyik kiemelkedő multinacionális vállalata
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Miskolc
  • Munkarend: általános

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató