Szerezz ingyenesen D kategóriás jogosítvány és legyél megbecsült Autóbuszvezető

Budapest2019.06.25.

Azonosító: 6832
Szerezz ingyenesen D kategóriás jogosítványt és legyél megbecsült Autóbuszvezető

Ingyenes Autóbuszvezető képzés Budapesten - e-learning oktatás és ösztöndíj a képzés alatt

Feladatok:
  • A képzés elvégzését követően Autóbuszvezetőként helyi járatos autóbuszok vezetése Budapesten
Elvárások:
  • Alsó korhatár : betöltött 21. életév
  • 2 éves B vagy C kategóriás jogosítvány
  • budapesti munkavégzés vállalása
Előnyök:
  • PAV I. vagy PAV II. engedély
  • Budapest vagy Budapest környéki lakhely
Amit kínálunk:
  • A képzés ideje alatt ösztöndíj
  • Elméleti oktatás e-learning formában- nem kell tantermi oktatáson részt venni
  • A képzést követően hosszú távú álláslehetőség a VT Arriva Kft. megbecsült tagjaként
  • Korszerű, alacsony padlós, automata váltós buszokon történő munkavégzés, egyenruha, céges telefon , kimagasló jövedelem+ cafeteria
Munkáltató profilja:

A hazai autóbuszos személyszállítási piac meghatározó szereplője. Négy telephellyel és jelenleg a legmodernebb, legfiatalabb buszállománnyal rendelkezik Magyarországon.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató