Állásajánlatok

Műszaki Raktáros - Raktározási koordinátor

Budapest XI. kerület2021.09.10.

Azonosító: 7644
Országosan 4, Budapesten 3 telephellyel rendelkező, személyszállítással foglalkozó neves partnercégünk csapatába keresünk

Műszaki Raktáros - Raktározási koordinátor kollégát

Feladatok:
  • Telephelyi raktáros kollégák munkájának ellenőrzés
  • Raktározási feladatok ellátása
  • Fizikai raktározási és számítógépes adatrögzítési feladatok
  • Alkatrészek ki- és betárolása, megrendelések, anyagmozgások nyomonkövetése
  • A központi raktár és a telephelyi raktárosok közötti információáramlás biztosítása
Elvárások:
  • Műszaki középfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat műszaki raktározásban
  • Felhasználói szintű MS Office és számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzésre való képesség és hajlandóság
Előnyök:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Idegen nyelv ismerete
  • ERP rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Budapesti vagy Pest környéki lakhely,- de vidéki jelentkezőket is várunk- szükség esetén kollégákkal közös albérletet biztosítunk
Amit kínálunk:
  • Több műszakos munkavégzés (3 nap nappalos, 3 nap éjszakás műszak és 3 nap pihenőnap)
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés egy műszakban 7.00-16.00 között
  • Azonnali kezdés, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Nemzetközi és hazai tulajdonban lévő tőkeerős, stabil vállalatnál történő munkavégzés
  • Rendkívül emberséges munkakörülmények, - a cég számára kiemelten fontos munkavállalói egészsége,- a kialakult járványügyi helyzetben is maximálisan odafigyelnek a kollégák egészségének védelmére és a lehető legbiztonságosabb munkafeltételeket biztosítják számukra
  • Hazai viszonylatban kimagasló bérezés és béren kívüli juttatások
  • Munkába járás térítése és vidéki kollégáknak közös albérlet lehetősége kollégákkal
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató