Állásajánlatok

Raktáros

Budapest2020.03.26.

Azonosító: 6707
Raktáros 11.kerület

Országosan 4, Budapesten 3 telephellyel rendelkező, személyszállítással foglalkozó neves partnercégünk 11. és 21. kerületi telephelyeire keresünk Raktáros kollégát

Feladatok:
  • Alkatrész ki-és betárolás
  • Megrendelések, anyagmozgás nyomonkövetése
  • Szükséges adminisztráció elvégzése
  • Raktári rend fenntartása
Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség és 1-2 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Tanulási hajlandóság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • 1-2 éves műszaki raktározási területen szerzett tapasztalat
  • ’B’ kategóriás vezetői engedély
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Piacon kimagasló, versenyképes fizetés, szakmai tapasztalathoz igazodó sávos bérezési rendszer
  • Korszerű autóbuszokon történő munkavégzés
  • Ingyenes szálláslehetőség vidéki munkavállalóknak
  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria rendszer, bejárás teljes körű támogatása)
Munkáltató profilja:

A hazai autóbuszos személyszállítási piac meghatározó szereplője. Négy telephellyel és jelenleg a legmodernebb, legfiatalabb buszállománnyal rendelkezik Magyarországon.

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület vagy 21. kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató