Állásajánlatok

IT szakember

Ajka2022.01.05.

Azonosító: 8062

Alakítsuk együtt a jövőt!

Légy része, egy folyamatosan fejlődő, dinamikus csapatnak.

Feladatok:
  • Elsősorban a meglévő IT hálózat üzemeltetése
  • Egy interdiszciplináris és nemzetközi csapat tagjaként szakmai támogatás nyújtása az általános informatikai tevékenységekben
  • Segítségnyújtás a tekintetben, hogy az ERP-rendszer zavartalanul működhessen, valamint a célból, hogy az és az általános informatikai támogatás megszakítás nélkül biztosítható legyen a kollégáik számára
  • Adatbázisadminisztráció
  • A formális informatikai végzettség előnyt jelent, mivel a szerverinfrastruktúra helyszíni (Ajka) karbantartása, konfigurálása, bővítése is történik
Elvárások:
  • Informatikai technikus vagy hasonló műszaki képzésben szerzett végzettség
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • A Windows szerver operációs rendszerek és szolgáltatásaik (virtualizáció, Hyper-V, AD, GPO, IIS, RDS)magabiztos ismerete.
  • A vállalat jelenleg Windows Server 2012 R2 és Server 2016 rendszereket használ a szerverek területén, azonban olyan jelölteket is örömmel látunk, akik csak a legújabb verziót (Server 2019) ismerik
  • A Microsoft 365 termékcsalád átfogó ismerete (Office 365, Teams, Exchange Online)
  • Alapvető ismeretek az Routing és Swiching területen
  • MS SQL Server alapismeretek (ha adatbázisokat kell adminisztrálnia)
  • Középszintű német és angol nyelvtudás
  • Analitikai készségek és jó hibaelhárító képességek
  • Kiváló stressztűrés
  • Független, rugalmas és motivált személyiség
  • Strukturált és pontos munkamódszer
Előnyök:
  • régi operációs rendszerek (XP, Win7) ismerete
Amit kínálunk:
  • Rendkívül változatos, sokrétű szakmai feladatok
  • Önálló munkavégzés lehetősége egy remek nemzetközi csapatban, ahol „nyitott ajtók“ politikája szerint működünk és gyorsan végbemennek a döntéshozatali folyamatok
  • Rugalmas munkaidő – home office és irodai munkavégzés keverten
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Ajka

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató