Állásajánlatok

Python developer

Budapest2021.12.29.

Azonosító: 7933
Neves Partnercégünk megbízásából keresünk

Python developer munkakörbe kollégát

Feladatok:
  • Stabil adatközpont-kezelő eszközök kiépítése infrastruktúra kódként és infrastruktúra-szolgáltatásként
  • Új alkalmazások kifejlesztése, az infrastruktúra kódként való megvalósítása a Jenkins szoftver használatával
  • Részvétel a napi műveletek automatizálásában az adatközpont részlegen belül; napi szinten használt műveletek scriptelése
  • Automatizált adatközpont-szolgáltatás kínálat megvalósítása szabványosított keretrendszerrel
  • A megoldások tervezés-vezérelt megvalósításának elvégzése az előre egyeztetett követelményeknek megfelelően
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése
  • Egység-, integrációs- és funkcionális tesztek elvégzése a minőségi eredmény biztosítása érdekében
  • Szoros együttműködés a vállalat más csapatainak kollégáival
  • Innovatív és hatékony megoldások előterjesztése
Elvárások:
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jártasság a Python és más objektumorientált programozási nyelvek használatában
  • Git használatában szerzett tapasztalat
  • Linux operációs rendszer magas szintű ismerete; tapasztalat a Linux alapú infrastruktúrában zajló munkavégzésben
  • Kódtesztelésben és telepítésében való jártasság
  • JavaScript és HTML alapszintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség mind szóban, mind írásban
  • Képesség az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára egyaránt
  • Kiváló elemzési- és problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú attitűd, erős diplomáciai készségek
  • 24/7 készenlét vállalása, előzetes beosztás alapján
Előnyök:
  • Jártasság a CI/CD Jenkinsben történő beállításában
  • Az Ansible, vagy más automatizálási eszközök ismerete
  • Nexus, Sonar, Confluence, Postgress, OpenAPI, YAML, JSON, VMWare használatában való jártasság
  • Telco: Routing és switching, tűzfal, terheléselosztás ismerete
  • Webbiztonság: Internet proxy, Web Gateway, Api Gateway, IDP ismerete
  • Tárhely: SAN, NAS ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatás
  • Munkavégzés multinacionális környezetben
  • Home office lehetőség
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre továbbképzések által
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest XI.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató