Állásajánlatok

Junior beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Székesfehérvár2022.07.13.

Azonosító: 8359

Világelső japán technológiákkal dolgozó, folyamatosan fejlődő, autóipari alkatrészeket gyártó partnerünk számára keresünk

Junior Beszállítói minőségbiztosítási mérnök kollégát

Feladatok:
  • A beérkezett alkatrészek minőségügyi ellenőrzése
  • Minőségügyi dokumentumok elkészítése és naprakészen tartása
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • APQP alapján az új termékek és projektek bevezetése, első termék riportok készítése
  • PPAP dokumentációk ellenőrzésre, jóváhagyatása
  • Auditok szervezése, lebonyolítása a beszállítók számára
  • Auditokon felmerülő szükséges javító intézkedések felügyelete és nyomon követése

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész/mechatronikai/villamos/anyagmérnök)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Határozott, magagabiztos felállás
  • Képesség az önálló és a csapat munkára
  • Precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség és felelősségtudat
  • Utazások vállalása

Előnyök:
  • Szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér, cafatéria, féléves bónusz
  • Munkatárs ajánlási rendszer
  • Hiányzásmentességi jutalom
  • Munkába járás támogatás
  • Lehetőség szakmai és nyelvi továbbképzésre
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató