Állásajánlatok

Kompresszorkezelő munkatárs

Veszprém2022.06.17.

Azonosító: 8116

Ismert élelmiszeripari partnerünkhöz keresünk munkatársat a következő pozícióba: Kompresszorkezelő munkatárs

Feladatok:
  • Ammóniás hűtési rendszer üzemeltetése, karbantartása
  • Üzemi paraméterek, adatok nyomon követése, rögzítése (nyomás, hőmérséklet, üzemórák)
  • Biztonsági rendszerek felügyelete (ammónia detektorok, tűzjelző)
  • Sűrített levegő kompresszorok felügyelete, üzemeltetése, karbantartása
  • Gyorsgőzfejlesztő telep felügyelete, üzemeltetése, karbantartása
  • Berendezések hatékony, gazdaságos a gyártáshoz igazodó üzemeltetése
  • Műszaki problémák esetén beavatkozás, hibaelhárítás, adott esetben javítás
  • Műszaki problémák megoldására javaslat tétel
  • Üzemeltetési problémák elhárítása, lehetséges megelőzése
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • 12 órás munkarend vállalása
  • Általános számítógépkezelési ismeretek
Előnyök:
  • Hűtőberendezés-kezelő végzettség
  • Kazánkezelői ismeretek, végzettség
  • Villamossági vagy gépészeti szakterületen szerzett 1-3 év tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Fix alapbér
  • Bónusz a gyári eredményektől függően
  • Műszakpótlék (délutános:15%, éjszakai: 50%, hétvégi: 50%)
  • Cafetéria
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás a munkaviszony 6. hónapjától
  • Havonta jégkrém juttatás
  • Saját márkás termékek kedvezményes vásárlási lehetősége
  • Ingyenes céges buszjárat és utazási támogatás
Munkáltató profilja:

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Veszprém

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató