Állásajánlatok

Kiemelt Projektmunkatárs - Controlling területen

Miskolc2020.11.16.

Azonosító: 7466
Megbízónk számtalan tradicionális és innovatív gyógyszer gyártójaként ismert, egészségipar egyik legnagyobb termékpalettájával rendelkező egészségügyi vállalata. 2021.01.01-2021.12.31-ig tartó, határozott időre keressük szakmai alázattal bíró, új kollégájukat Kiemelt Projektmunkatárs- Controlling területre- pozícióba

Feladatok:
  • Pénzügyi/számviteli támogatás az SAP Athena rendszer elindításához
  • Key user szerep betöltése
  • Részvétel az új rendszer testreszabásában és a meglévő könyvelési, számviteli rendszerekhez kapcsolásában
  • Szoros együttműködés az ITS csapattal
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (pénzügyi vagy informatikai)
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat Számviteli/Kontrolling/IT területen
  • Gyakorlott SAP felhasználó
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő szakmai kommunikációs készség
  • Erős analitikai készség és képesség az esetlegesen felmerülő problémák üzleti folyamatokra gyakorolt hatásának azonosítására
  • Kimagasló problémamegoldó képesség
  • Projektszemlélet
Előnyök:
  • Tapasztalat SAP bevezetésben
  • Készletkönyvelési jártasság
Amit kínálunk:
  • Piacon kimagasló bérezés és cafeteria
  • Kollektív élet –és balesetbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves bónusz
  • Részvételi lehetőség ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatokon
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Miskolc- Csanyikvölgy

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató