Állásajánlatok

Supply Chain CIM Supervisor

Veszprém2021.02.19.

Azonosító: 7557
Innovatív technológiákkal dolgozó nemzetközi autóipari partnercégünkhöz keresünk kollégát a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Az üzemellátási lánc CIM csapatának vezetése azzal a céllal, hogy maximalizálja a szolgáltatási szintet, minimalizálja a logisztikai költségeket és felgyorsítsa a szállítóktól az ügyfelekig terjedő fizikai áramlást
  • Biztosítani, hogy minden ellátási lánc tevékenység támogassa az új projekt bevezetéseket és az esetleges mérnöki változásokat
  • A standard képzések lebonyolítása az üzem csapatai számára
  • A fejlesztési lehetőségek azonosítása és kihasználása
  • Az ellátási lánc minőségi rendszerének karbantartása és frissítése, folyamatos optimalizációja
  • Az ellátási lánc specifikációinak betartásának monitoringozása a projekt minden szakaszában; érvényesítse a VRF fájlban kiválasztott követelményopciókat az összes új beszállító és projekt számára
  • Támogassa a projektet és a beszerzési csapatokat a legjobb megoldások javaslatokkal, amelyek a szolgáltatási szint maximalizálásához, a logisztikai költségek és készletek minimalizálásához, valamint a beszállítóktól az ügyfelekhez való fizikai áramlás felgyorsításához vezetnek
  • Részvétel az ellátási lánc tevékenységeire vonatkozó FPD lefuttatásokon, illetve az összes utólag azonosított korrekciós intézkedés azonosítása
  • Határozza meg az alkatrészek és a késztermékek áramlását és tárolási helyét
  • Támogassa a Tervező és Ütemező csapatot a gyártás megkezdése során (Start of production)
  • Vállaljon felelősséget a projekt ellátási láncával kapcsolatos kérdésekért a 4. szakaszig(6 hónappal az SOP – gyártás megkezdése után)
  • Szállításszervezés a magas átvételi gyakoriság, az áruszállítás és a költségek optimalizálásával
  • Csomagolási és címkézési előírások, valamint az alkatrészek és késztermékek szabványosítása, kis visszaküldhető konténerek telepítése
  • Belső áramlások az anyagáramok és a logisztikai területek elrendezésének meghatározásával és fejlesztésével
  • Az ütemezési folyamat meghatározása és megvalósítása, a rendszerek megtervezése és fejlesztése ezek támogatása érdekében
  • A termékek fogadásának és a szállítási folyamatoknak a meghatározása
  • Részvétel szakmai worksopokon
Elvárások:
  • Mérnöki diploma
  • Minimum 3 év tapasztalat Supply Chain területen
  • Folyékony angol nyelvismeret
Amit kínálunk:
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás, kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)
  • 13. havi juttatás
  • Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása
  • Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Veszprém

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató