Állásajánlatok

Minőségellenőr

Győr2018.10.15.

Azonosító: 6187
Győrbe keresünk Minőségellenőr kollégákat.

Világszínvonalú haszongépjármű ipari partnercégünkhöz keresünk Minőségellenőr pozíciót betöltő munkatársakat.

Feladatok:
  • Darabok minőségének ellenőrzése
  • Termékek jelölésének elkészítése
  • Szükséges adminisztráció elvégzése
Elvárások:
  • Fémipari szakmunkás végzettség vagy
  • Érettségi és fémiparban szerzett minőségellenőri tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Folyamatos munkarend
Előnyök:

Fémiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Azonnali munkakezdés
  • Kiemelt bérezés és juttatási csomag
  • Biztos munkahelyi háttér
  • Szállásbiztosítás, vagy helyközi bejárástámogatás
Munkáltató profilja:

Partnercégünk világszínvonalú, gömbgrafitos öntvényekre szakosodott fémipari vállalat.

Egyéb:
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • A munkavégzés helye: Győr.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató