Állásajánlatok

IT ügyfélszolgálati munkatárs

Budapest2018.12.09.

Azonosító: 6351
IT support munkatársat keresünk budapesti munkavégzéssel.

Egy magyar központú multinacionális energetikai vállalat egy újonnan induló projektjéhez keresünk fiatalos, energikus IT support munkatársat. Ha magabiztosan használod az iOS rendszerű telefonokat, Windows rendszereket, és van már tapasztalatod támogatói területen, Téged is vár a csapat!

Feladatok:
  • iOS rendszerű telefonok konfigurálása
  • Az eszközökkel kapcsolatos ügyfélszolgálati bejelentések kezelése
  • Office 365 irodai szoftvercsomag alapszintű támogatása, felhasználói kérdések megválaszolása
  • Windows 10 rendszer konfigurálása, felhasználói kérdések megválaszolása
Elvárások:
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű Windows, Office 365, és iOS tudás
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó készség
Előnyök:
  • Egyéb nyelv ismerete
  • Releváns szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Stabil és kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Fiatalos, közvetlen csapat, színvonalas munkakörnyezet
  • 12 hónapos határozott idejű szerződés
  • Kompetitív juttatási csomag
Munkáltató profilja:

Partnercégünk Kelet-Közép-Európa egyik vezető integrált olaj- és gázipari vállalata, amely nagyméretű, koncentrált nemzetközi kutatási és termelési portfólióval rendelkezik.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató