Állásajánlatok

Autóvillamossági szerelő

2021.11.19.

Azonosító: 5914
Autóvillamossági szerelőket keresünk azonnali munkakezdéssel

Amennyiben szeretné Mercedes, MAN, Volvo és IVECO típusú járműparkkal rendelkező, személyszállítással foglalkozó partnercégünk szuper szerelői csapatát erősíteni, állásajánlatunk Önnek szól.

Feladatok:
  • Korszerű Mercedes, MAN, VOLVO, Iveco típusú autóbuszok teljes körű szervizelése
  • Autóvillamossági szerelői és diagnosztikai feladatok színvonalas és gyors elvégzése
  • Autódiagnosztika, hibakiolvasás és hibakeresés, hibakód törlés
Elvárások:
  • Autóvillamossági szerelő végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása ( 3 nap nappal 7.00-15.30, 3 nap éjjel 20.00-04.30 majd 3 nap pihenő)
  • CAN-Bus számítógépes rendszer ismerete előny a pozícióra jelentkezés során
Amit kínálunk:
  • Változatos szakmai feladatok modern gépjárműveken
  • Hosszú távú, tervezhető munkalehetőség
  • Összetartó csapat, kellemes munkahelyi környezet
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Kiemelkedő bérezés, sávos bérezési rendszer- a ledolgozott éveket és a biztos szakmai tapasztalatot jutalmazzák
  • Béren kívüli juttatások, munkába járás támogatása, vidéki munkavállalók esetén hazautazás támogatása és/vagy szükség esetén szálláslehetőség biztosítása
Munkáltató profilja:

A hazai autóbuszos személyszállítási piac meghatározó szereplője. Négy telephellyel és jelenleg a legmodernebb, legfiatalabb buszállománnyal rendelkezik Magyarországon.

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület és 15. kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató