Állásajánlatok

Gépészmérnök

2018.12.10.

Azonosító: 6697
Gépészmérnököt keresünk nagyfokú mobilitással

Nagy múltú, dinamikusan fejlődő, több gyártó céggel, széles termékpalettával rendelkező magyar nagyvállalati partnerünk munkatársat keres

Feladatok:
  •  a budapesti központ megbízásából műszaki támogatás nyújtása a már meglévő (Ajka, Székesfehérvár, Szeged), valamint jövőbeli gyártó cégeknek, mely az alábbiakban merül ki:

  • részvétel az újabb gyártó cégek akvizíciójában,
  • projektmanagement az új vevők, termékkörök integrálásában,
  • meglévő gyártási technológiák felülvizsgálata, javaslattétel a korszerűsítésre,
  • gyártási folyamatok, erőforrások, anyagfelhasználás optimalizálása a hatékonyságnövelés érdekében,
  • cégcsoporton belüli szinergiák magasabb szintű kihasználásának előmozdítása,
  • műszaki előkészítés szükség szerinti magasabb szintre emelése,
  • analízisek elvégzése, az eredmények kiértékelése, jelentések készítése,
  • gyártási folyamatok során felmerülő hibák analizálása és megoldása.
Elvárások:
  • utazási hajlandóság, mobilitás,
  • felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) gépészmérnöki végzettség,
  • középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • MS Office programok magas szintű ismerete,
  • jó szervező készség,
  • kitűnő problémamegoldó készség,
  • jó kommunikációs készség,
  • 1-5 év tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • kiemelkedő juttatási csomag,
  • autótámogatás, céges autó használat,
  • munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása.
  • Szükséges tapasztalat: 1-5 év tapasztalat és nagyfokú mobilitás szükséges
  • Munkavégzés helye: országos

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató