Állásajánlatok

Termelésvezető

Győr2018.12.11.

Azonosító: 6713
Termelésvezetőt keresünk győri Partnercégünk részére!

Neves győri elektronikai céghez keresünk Termelésvezető kollégát.

Feladatok:
  • Gyártási tervek megvalósítása
  • A teljes termelési terület irányítása
  • A termelési területen dolgozó kollégák (kb. 250 fő) munkájának koordinálása koordinálása
  • Gyártási rendszerek fejlesztésében való aktív részvétel
  • Szabványok szerinti termelés felügyelete
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Termelő cégnél szerzett minimum 2-3 éves szakmai és vezetői tapasztalat
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Kiváló problémamegoldó- és szervezőkészség
  • Proaktív gondolkodásmód
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • SAP rendszerismeret
  • Elektronikai iparban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • Autóipari ismeretek
  • LEAN ismeretek
Amit kínálunk:
  • Rugalmas munkaidő
  • Cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes kereseti lehetőség
Munkáltató profilja:

A Győri Ipari Parkban működő cég magas színvonalon, családias környezetben gyárt elektronikai termékeket nagynevű, részben autóipari megrendelői számára.

Egyéb:

Munkavégzés helye: Győr

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató