Állásajánlatok

Székesfehérvári Operátor Állások

Székesfehérvár2021.03.30.

Azonosító: 7278
SZÉKESFEHÉRVÁRI OPERÁTOR ÁLLÁSOK

Székesfehérvári partnereinkhez keresünk operátorokat, összeszerelőket, betanított gépkezelőket,ingyenes buszjáratokkal, több műszakos munkarendbe

Feladatok:
  • Összeszerelői feladatok ellátása
  • Gépek kezelése és működtetése
  • Minőségbiztosítási és más rendszerleírások betartása
Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszak vállalása
  • Termelési területen. vagy gépkezelésben szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
Amit kínálunk:
  • Kiválaszthatja az Ön igényeinek megfelelő munkalehetőséget, több aktuális pozícióból:
    • Végzettségnek megfelelő munkakör
    • Könnyű-, vagy nehéz fizikai munka
    • 2, 3, vagy folyamatos műszakrend
    • Ingyenes buszjáratok Székesfehérvár 50 km-es körzetéből
  • Havi bruttó alapbér a választott pozíció függvényében 190 – 251 800 Ft
  • Műszakpótlékok, cafeteria juttatás, jelenléti- és teljesítmény bónuszok, év végi jutalom
  • Fizetési előleg, igény szerint
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség neves nagyvállalatoknál
Munkáltató profilja:
  • Elektronikai-, vagy mechanikai alkatrészek gyártása/összeszerelése, fém-, üveg vagy műanyag megmunkálás, autóipar, illetve egyéb gyártói tevékenységű partnercégek
  • Keressen minket bizalommal, mi visszahívjuk az Önnek leginkább megfelelő állásajánlattal!

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató