Állásajánlatok

Targoncás (Emelőgépkezelő operátor)

Szigetszentmiklós2018.11.15.

Azonosító: 6668
Targoncás munkatársakat keresünk Szigetszentmiklósra

Multinacionális partnercégünk szigetszentmiklósi telephelyére új munkatársakat keresünk hosszútávra az alábbi munkakörbe: Targoncás

Feladatok:
  • Gépi anyagmozgató berendezések kezelése a vezető utasításainak megfelelően
  • A termék előállítási: gyártási, tesztelési, csomagolási és készáru kezelési folyamatok támogatása emelőgép kezelése által
  • Az emelőgép és a munkakörnyezet rendjének és tisztaságának folyamatos fenntartása
  • A rendelkezésére állított munkaeszközök megfelelő használata és a kapcsolódó nyilvántartások vezetése

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Érvényes emelőgép kezelői jogosítvány
  • Több műszakos munkarend és túlóra vállalása
Előnyök:
  • Emelőgép kezelésben szerzett tapasztalat előny
  • Számítógépes tudás előny
Amit kínálunk:
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Kiemelt bérezés (alapbér+cafetéria+bónusz)
  • Ajánlom a barátom program: ha ismerős Ön által kerül a céghez, akkor fizetés kiegészítésben részül
  • Munkába járás vállalati buszokkal

(Abony, Cegléd, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Tatárszentgyörgy, Dabas, Bugyi, Alsóványpuszta, Dunavarsány, Délegyháza, Gyömrő, Budapest, Velence, Tárnok, Érd, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Vasad, Monor, Üll, Vecsés, Nyáregyháza, Újlengyel, Alsónémedi, Tápiószőlős, Tápiógyörgye, Tápiószele, Farmos, Tápiószentmárton, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Áporka, Kunszentmiklós, Tass, Majosháza, Váll, Páty)

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató