Állásajánlatok

Szerelő

Budapest2018.10.18.

Azonosító: 4185
Budapestre elektronikai végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk Szerelő munkakörbe.

Budapesttől 80 km-nél messzebbről érkezőknek ingyenes szálláslehetőséggel, a XXIII. kerületi partnercégünk gyáregységébe Szerelő munkatársakat keresünk.

Feladatok:
  • Szereldében gyártandó fékegységek összeszerelése levegő ellátó és fékvezérlő egységek a megadott technológiai utasítások alapján;
  • Gyártásba beépített minőség-ellenőrzési feladatok elvégzése;
  • Gyártásközi dokumentációk folyamatos ellenőrzése és kapcsolódó dokumentumok letöltése;
  • Gyártásban használt kézi szerszámok állapotának és működésüknek folyamatos ellenőrzése.
Elvárások:
  • 3 műszakos munkarend vállalása;
  • Középfokú mechanikai vagy elektronikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
Előnyök:
  • Autóipari környezetben eltöltött idő;
  • Pneumatikus és elektronikus rendszerek ismerete;
  • Angol és/vagy német nyelvismeret;
  • SAP és MS Office programok ismerete.
Amit kínálunk:
  • A törvényileg meghatározott 30% helyett 50%-os műszakpótlék
  • Vonzó bér és széleskörű béren kívüli juttatások;
  • Teljesítményprémium, jelenléti prémium;
  • Munkába járási támogatás.
Munkáltató profilja:

Budapesti telephellyel rendelkező német tulajdonú vasúti fékrendszerek gyártásával foglalkozó cég.

Egyéb:

A munkavégzés helye: Budapest, XXIII kerület.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató