Állásajánlatok

Junior Projektmérnök

Székesfehérvár2022.06.23.

Azonosító: 8419
Nemzetközi nagyvállalati partnercégünk megbízásából keresünk új kollégát

Feladatok:
  • Vevői igények alapján a gyártás és gyártási kapacitás tervezése
  • Projektstruktúra megtervezése és létrehozása SAP-ban
  • Új termékek bevezetéséhez projekttervek készítése, amely magába foglalja az időtervet is
  • A gyártási folyamat tervezése és optimalizálása
  • Az új projektekhez tartozó berendezések és eszközök beszerzésének koordinálása
  • Projektek tervezése, vezetése és végrehajtása
  • A berendezések telepítésének és üzembevételének koordinálása
  • Gyártás indítás, próba- és prototípusgyártás végrehajtása
  • Termelési kísérletek koordinálása
  • Projekttervek készítése a meglévő termékek és folyamatok áttelepítéséhez
  • A termék- és folyamatváltozások nyomon követése, változtatások bevezetése
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Projekt-folyamatok ismerete gyártó környezetben
  • SAP mérnöki és termelési moduljainak ismerete
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkára hajlandóság, határozott fellépés
Előnyök:
  • Autóipari és elektronikai területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrier és fejlődési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai tréningek
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató