Állásajánlatok

Raktáros Veszprém

Veszprém2018.12.10.

Azonosító: 6592
Raktárosi pozícióra keresünk dolgozókat Veszprémi partnercégünkhöz Balaton parti szálláslehetőséggel, 3 és folyamatos műszakba
Feladatok:
  • Árubevételezés, anyagmozgatás
  • Áru raktárba való ki/betárolása
  • Gyártósor alapanyaggal történő kiszolgálása
Elvárások:
  • Rendelkezik 8. általános iskolai végzettséggel (igazolása kötelező).
  • Számítógépes ismeret
  • Ha van hasonló munkakörben szerzett tapasztalata.
  • Hajlandó folyamatos műszakban dolgozni.
  • Szeretne egy hosszútávú biztos munkalehetőséget.
  • Szeretne egy nagy múlttal rendelkező, nemzetközileg elismert vállalat tagja lenni.
  • Szeretne egy befogadó, egymás munkáját megbecsülő csapat tagja lenni.
Előnyök:
  • Targoncás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Havonta átlagosan elérhető nettó 170.000 forintos kereseti lehetőség
  • Széleskörű cafeteria
  • Prémium csomag
  • Hazautazás támogatása (100 %)
  • Fizetési előleg
  • Műszakpótlékok
  • Ingyenes szálláslehetőség Balaton parti szállónkon, 2 ágyas elhelyezéssel

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató