Állásajánlatok

Kiszállítási munkatárs

Székesfehérvár2019.01.19.

Azonosító: 4513
Székesfehérvárra keresünk Kiszállítási munkatársakat 2 műszakos munkarenddel.

Amerikai tulajdonú partnerünk részére keresünk kiszállítási munkatársakat 2 műszakos munkarendben

Feladatok:
  • Beérkező szállítmányok kirakodása, átvétele a vonatkozó dokumentáció alapján
  • Raktári mozgások bonyolítása
  • Késztermékek kiszállításhoz történő összekészítése, számlázási feladatok elvégzése
  • Szállítmányozókkal történő kapcsolattartás
  • Kiszállításkor a kamion rakodása, vonatkozó dokumentáció átadása a sofőrnek
  • Leltár bonyolítása (folyamatos és éves) vezetői utasítás alapján
  • Vállalat irányítási rendszer vonatkozó adatainak karbantartása
  • A vonatkozó dokumentációs háttér előírásoknak megfelelő kezelése
Elvárások:
  • Középfokú műszaki vagy logisztikai végzettség
  • Könnyűgépkezelő vagy nehézgépkezelő bizonyítvány vagy
  • Targoncavezető bizonyítvány és emelőgépkezelő bizonyítvány és
  • Vezetőüléses targoncára szóló érvényes gépkezelő jogosítvány és
  • Teherkötöző bizonyítvány
  • Tűzvédelmi szakvizsga 2-es kategória
Amit kínálunk:
  • 2 műszak
  • Kezdő alapbér: br. 260.000 Ft
  • Vonzó béren kívüli juttatási csomag: nettó 25.000 Ft belépéstől kezdve
  • Negyedéves bónusz
  • Céges buszjáratok vagy 100% beutazási támogatás
  • Ingyenes szállás vagy albérlet támogatási lehetőség
Munkáltató profilja:

Hogy miért is lehet az Ön számára vonzó a lehetőség?

  • mert az országban egyedülálló technológiával dolgoznak
  • mert egy biztos anyagi háttérrel rendelkező cégcsoport tagja, ami 25 országban van jelen és több mint 10.000 munkavállalót foglalkoztat
  • mert családias hangulatú a munkakörnyezet
  • mert a próbaidő alatt egyénre szabott betanulási rendszer működik
  • mert a 8 órás munkaidőbe beletartozik két szünet is (amit nem kell ledolgozni)
  • mert nincs kötelezően elrendelt túlóra hétvégén

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató