Állásajánlatok

Optikai hálózattervező technikus

Budapest2020.11.10.

Azonosító: 7293

Távközlési - és IT rendszerintegrációval, rendszertámogatással és hálózatüzemeltetéssel foglalkozó budapesti partnerünk
Optikai hálózattervező technikus kollégáját keresi

Feladatok:
  • Optikai hálózatok felépítésének alapszintű ismerete
  • Nyomvonal terv készítése Autocad és Google alkalmazásokban, egyszerűsített műszaki leírás elkészítése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Megvalósítási tervek előkészítése, pre-sales támogatás
Elvárások:
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Szakmai képzések támogatása
  • Béren kívüli juttatási csomag biztosítása
  • Jó kereseti lehetőség
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest, XX. kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató