Állásajánlatok

Cloud Engineer - Big Data

Budapest XIII. kerület2022.06.10.

Azonosító: 8412

Piacvezető telekommunikációs partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Cloud Engineer - Big data

Feladatok:
  • EI és BigData-hoz kapcsolódó szolgáltatások hibaelhárítása, bevezetése és támogatása
  • Szükség szerint dokumentáció készítése a karbantartási eszközök és a felügyeleti struktúra számára
  • Kommunikáció a partnerekkel, ügyfelekkel a projekt irányítása, koordinálása, nyomon követése és ellenőrzése érdekében
  • A különböző technikai és nem technikai jellegű problémák megoldása a projekt megvalósítása közben

Elvárások:
  • Informatikai vagy más releváns szakterületen szerzett egyetemi diploma vagy ezzel egyenértékű tapasztalat
  • BigData technológiák ismerete, pl.: Hadoop (HDFS), Hive
  • REST Alkalmazásprogramozási felületek és streaming szolgáltatások ismerete, pl.: Kafka
  • Adatbázisok és a virtualizáció alapszintű ismerete
  • Hatékony szervezési, interperszonális, elemző és kommunikációs készségek
  • Erős tanulási képesség és alkalmazkodóképesség
  • Aktív magabiztos angol nyelvtudás

Előnyök:
  • Felhőalapú megoldásokkal kapcsolatos tapasztalat
  • SRE vagy DevOps terén szerzett jártasság

Amit kínálunk:
  • Támogatás a munkába járáshoz (BKK utazási bérlet)
  • SZÉP kártya
  • AYCM SportPass
  • Magán egészségbiztosítás (Medicover)
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárosbarát munkahely)
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Ingyenes kávé
  • Fiatal és motivált csapat

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató