Állásajánlatok

Szoftverfejlesztő mérnök

Budapest2020.02.20.

Azonosító: 7257

Piacvezető telekommunikációs partnercégünk részére keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Ha szívesen csatlakoznál dinamikusan bővülő csapatukba és szereznél tapasztalatot Public Cloud technológiával, akkor várjuk jelentkezésed.

Feladatok:
  • Rendszerteljesítmény optimalizálása, infrastruktúra erőforrás használatának fejlesztése, rendszerstabilitás növekedésének és a szolgáltatás stabilitásának biztosítása
  • Felelősségvállalás a design, architektúra és alkalmazás menedzsmentért és az „ultra-large-scale” elosztott rendszerek folyamatos optimalizálásáért
  • Frontend és backend komponensek fejlesztése, kód review-ban való részvétel
  • A felhasználói élmény folyamatos fejlesztése a cég felhő szolgáltatásának sajátosságai és követelményei alapján
  • A cég Cloud termékével való munkavégzés; virtualizáció, API fejlesztés, middleware, storage, és cloud technológia
  • Az alap infrastruktúra átalakításának támogatása automatizáció használatával; új környezet építése és frissítése, vagy a meglévő javítása automatizáló eszközök használatával
  • Együttműködés az Írországi és Kínai SRE architect csapattal
Elvárások:
  • Legalább 2 éves releváns tapasztalat a területen
  • Elosztott rendszerek fejlesztésében és karbantartásában szerzett tapasztalat, hibakezelésre és forráskód szintű fejlesztésre való képesség
  • C++ vagy Java programnyelvben, valamint Linux vagy Unix fejlesztői környezetben való jártasság
  • Tapasztalat nagy skálázhatóságú rendszerek üzemeltetésében és készenlétben
  • Széleskörű feladatok ellátására való hajlandóság, mint tervezés, kódolás, üzemeltetés, audit
Amit kínálunk:
  • Professzionális karrierlehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai kihívások
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató