Állásajánlatok

Delphi fejlesztő

Budapest2021.03.18.

Azonosító: 7627

Szállodaipari szoftverek piacvezető szolgáltatójához keresünk munkatársat

Delphi fejlesztő munkakörbe

Feladatok:
  • A vállalat szállodainformatikai megoldásainak fejlesztése (szállodai front office rendszer)
  • Termékkód fejlesztése Delphi nyelven
  • A munkavégzés során a következő technológiák használata: Delphi, Firebird, Git
Elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Delphi fejlesztői tapasztalat, illetve OOP ismeretek
  • Az alábbi technológiákban való jártasság és több éves szakmai tapasztalat:
    - Delphi (XE7 vagy újabb verziók valamelyike)
    - Firebird
    - Git
Amit kínálunk:
  • Home office lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Kiváló karrierlehetőség piacvezető vállalatnál
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató