Állásajánlatok

Rendszer informatikus

Székesfehérvár2019.08.18.

Azonosító: 6862

Magyar tulajdonban lévő ipari vállalat keresi
rendszer informatikus kollégáját a cég új vállalatirányítási rendszerének bevezetéséhez

Feladatok:
  • SQL lekérdezések készítése
  • ERP paraméterezés, tesztelés
  • Folyamatszervezés támogatása
  • ERP programmódosítások specifikálása, fejlesztése, tesztelése
  • Felhasználók oktatása, támogatása
  • Adatbetöltés végrehajtása
Elvárások:
  • IT végzettség és min. 3-5 év tapasztalat vállalatirányítási rendszerek bevezetésében, működtetésében, fejlesztésében
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat C# nyelven
  • SQL ismeret
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodásmód
Előnyök:
  • IFS, ERP, Oracle, Visual Studio tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezési csomag
  • Stabil munkahely
  • Magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos, fiatalos munkakörnyezet segítőkész kollégákkal
  • Aktív közösségi élet
  • Rekreáció és egészségmegőrzés
Munkáltató profilja:

Egyéb:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató