Állásajánlatok

Szervező és szoftvertesztelő

Budapest2021.12.29.

Azonosító: 7968
Szállodaipari szoftverek piacvezető szolgáltatójához keresünk munkatársat

Szervező és szoftvertesztelő pozícióba

Feladatok:
  • A cég saját fejlesztésű alkalmazásaira vonatkozó specifikációk, valamint tesztelési, telepítési és felhasználói dokumentációk elkészítése
  • Új fejlesztések és adaptációk leegyeztetése a megrendelővel, továbbá annak kommunikálása a fejlesztők felé
  • Az elkészült fejlesztések tesztelése (manuálisan és/vagy automatizáltan), valamint megrendelő felé prezentálása
  • Feltárt hibák dokumentálása és a javítást követő újra tesztelés
  • A kibocsátott programok telepítésével és működésével kapcsolatos egyeztetés a terméktámogatókkal
Elvárások:
  • Gazdaságinformatikus végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Elektronikus dokumentáció elkészítéséhez szükséges szövegszerkesztés, táblázatkezelés, rajzoló program használat
  • Nagyfokú problémamegoldó készség
  • Kreativitás, folyamatban való gondolkodás
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
Előnyök:
  • Adatbázis kezelési (SQL) ismeretek
  • Kommunikációs protokollok (RS232, TCP/IP, HTTP) ismerete
  • API adatszerkezetek (XML, JSON) ismerete
  • Adatmodellező, folyamat és szoftver dokumentálási módszerek (UML, BPMN, SysML) ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Kiváló karrierlehetőség egy piacvezető vállalatnál
  • Home office lehetőség
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató