Állásajánlatok

Szoftverfejlesztő

Budapest2022.05.12.

Azonosító: 8370
Piacvezető telekommunikációs partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat

Szoftverfejlesztő pozícióba

Feladatok:
  • Meglévő partnerek igényeinek felmérése, fejlesztés, tesztelés és programok/eszközök/scriptek telepítése számukra
  • Időszakos rendszeradminisztrátori feladatok ellátása: frissítések, Patch & Biztonsági patch menedzselése, szabályozó ellenőrzések kezelése
  • Minden virtuális környezetben futó rendszer optimális teljesítményének biztosítása proaktív tuninggal és megelőző karbantartással
  • Napi rendszerellenőrzés elvégzése, hibák és bugok javítása
  • A rendszer teljesítményének ellenőrzése, módosítási javaslatok tétele az optimális teljesítmény és válaszidő biztosítására
  • Időszakos tevékenység- és teljesítmény riportok készítése
  • Biztonság és adat sértetlenség fenntartása
  • Eszközdokumentáció, felhasználói útmutató és szabványműveleti előírások készítése és naprakészen tartása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:
  • Távközlési, vagy számítástechnikai felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Python, JavaScript, HTML és SQL programnyelvek valamelyikének ismerete
  • Fájlokban és adatbáziskoban levő adatok feldolgozásának ismerete Python-nal
  • Linux parancssor használatának ismerete, alapvető SQL parancssorok végrehajtása
  • Gyakori szoftverek ismerete pl.: GitLab (kód csomópont), PyCharm/VSCode szerkesztő

Előnyök:
  • A Django, NodeJS, react és Flask struktúrák ismerete
  • Web felhasználói felület fejlesztésének ismerete, beleértve a frontend, backend és integrációt

Amit kínálunk:
  • Modern technológiával való munkavégzés lehetősége
  • Kiváló karrierlehetőség multinacionális cég újonnan induló központjában
  • Versenyképes fizetés
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató