Állásajánlatok

Szerviztechnikus - Nyugat-Magyarország

2020.08.05.

Azonosító: 7296
Bankautomaták gyártásával foglalkozó partnerük számára keresünk

Szerviztechnikus munkatársakat Nyugat-Magyarország területére

Feladatok:
  • Elvégzi az ATM-ek, kioszkok, önkiszolgáló kasszák illetve IT kommunikációs eszközök helyben történő javítását, karbantartását Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Vas és Veszprém megyékben (és esetenként a meghatározott környező megyékben is)
  • Megállapítja a problémákat és végrehajtja a kisebb javításokat és alkatrész cseréket
  • Segédkezik a helyszíni telepítésekben, beleértve a kábelezést, a termékkonfigurációt és a készülék kisebb tesztelését
  • Időszakos preventív karbantartási munkálatokat végez
  • A vevői kéréseket és problémákat továbbítja felettesei felé továbbá azok megoldásában részt vesz
Elvárások:
  • B kategóriás vezetői engedély és gyakorlat
  • Közép vagy felsőfokú végzettség karbantartási – gépész, villamos vagy számítástechnikai – területen
  • Magasabb szintű számítástechnikai ismeretek
  • Hálózati és rendszerfelügyeleti rendszerek/protokolok ismerete (pl.: Ethernet, SNA, WAN)
  • Karbantartási tapasztalat számítógépek (asztali gépek, szerverek, perifériák), router-ek, hálózatok, kapcsolók, hub-ok területén
  • Önálló munkavégzés és jó probléma megoldó képesség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kapcsolattartó képesség a vevőkkel
  • Gyors tanulás képessége és határidők betartása, jó minőségű munka elvégzése mellett
  • Rugalmas munkavégzés vállalása, beleértve az éjszakai munkát, hétvégéket, túlórákat, rugalmas műszakokat és ügyeletet
  • Angol nyelv ismerete
Előnyök:
  • Hasonló területen/munkakörben szerzett tapasztalat
  • NCR vagy hasonló eszközökön szerzett tapasztalat
  • Hálózati eszközök, technológiák magasabb szintű ismerete, pl.: CISCO, JUNIPER, Quantum (ADIC), Veritas (Symantec), Polycom, Telepresence eszközökre vonatkozóan

Amit kínálunk:
  • Stabil és kiszámítható multinacionális környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Széles körű juttatási csomag (fix alapbér, cafetéria, bónuszok, magánnyugdíjpénztári támogatás)
  • Céges autó
  • Laptop, mobiltelefon

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató