Állásajánlatok

Security Analyst

Budapest2021.06.03.

Azonosító: 7599

Multinacionális telekommunikációs partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Problémák feltárása és megoldása biztonsági fenyegetettség esetén
  • Incidensek megoldása a megfelelő intézkedések végrehajtásával, beleértve a biztonsági incidensek kezelését
  • Ipari, open source és biztonsági partnereknél külső fenyegetettség felderítési szolgáltatások vizsgálata
  • Incidens menedzsment folyamatok követése
  • Monitoring és értesítési folyamatok, illetve a rangsorolási és eszkalációs folyamatok fejlesztése és jelentések készítése
  • Kockázatcsökkentés, a felmerülő fenyegetések elemzése
  • Intézkedések biztosítása az illetékes megoldó csapatnak
  • Hipotézisek megalkotása a felderítésekhez, ezek tesztelése és minták meghatározása
  • Felelősségvállalás a design, implementáció, SIEM (Splunk , Arcsight) üzemeltetésért és és a biztonságos üzemeltetés támogatásának beállítása a globális biztonsági műveleti központból, konfigurálás és kezelés a SIEM termék/eszköz segítségével
Elvárások:
  • A következők ismerete: Security Operations Centre (SOC), Cyber Security, SIEM, Arcsight/Splunk, Threat Hunting, Threat Analysis, Cyber Kill Chain, TCP/IP, Network Package Analysis
  • Legalább 2 év hálózat biztonsági architecktúra és üzemeltetési tapasztalat
  • IT biztonsági eszközök ismerete
  • Sérülékenység menedzsment gyakorlati tapasztalat
  • TCP/IP hálózati ismeretek, valamint Tűzfal, IDS/IPS, Policy O&M ismeret és tapasztalat
  • SIEM tool-okkal és termékekkel szerzett tapasztalat (Splunk, ArcSight)
  • Gyakorlati tapasztalat végpont-biztonsági termékekkel
  • Folyékony angol nyelvtudás
Előnyök:

Wireshark vagy más elemzési eszköz ismerete

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató