Autószerelő, Autóvillamossági szerelő, Karosszérialakatos, Fényező és Műszakvezető álláslehetőségek

2020.07.08.

Azonosító: 6439
Autószerelő, Autóvillamossági szerelő és Vezető szerelő álláslehetőségek

Akár azonnali kezdéssel keresünk Autószerelő, Autóvillamossági szerelő, Gumiszerelő, Vezető szerelő és Karosszérialakatos kollégákat

Feladatok:
  • Autóbuszok szervizelése saját szervizállomáson (új típusú automata váltós korszerű Volvo, MAN, Alfa Localo, Mercedes típusú gépjárművek)
  • Elvégzett munkák ellenőrzése, folyamatos felügyelete
  • Raktárból kiadott alkatrészek ellenőrzése
  • A műhelyben elhelyezett eszközök sorban tartása
  • Költséghatékony munkavégzés ellenőrzése
Elvárások:
  • Autószerelő/Autóvillamossági szerelő/Karosszérialakatos végzettség
  • PÁLYAKEZDŐKET IS VÁRUNK
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Tanulási hajlandóság
Előnyök:
  • CAN Bus rendszerek ismerete
  • 1-2 éves tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes fizetés + cafeteria + bejárás támogatás - vidékieknek INGYENES lakhatás
  • Korszerű és csúcskategóriás autóbuszokon történő munkavégzés
Munkáltató profilja:

Négy telephellyel működő, személyszállítással foglalkozó neves multinacionális partnercégünk

Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület/Budapest 15. kerület / Csepel

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató