Állásajánlatok

Hegesztőmérnök

Székesfehérvár2022.01.14.

Azonosító: 8004
Telekommunikációs kivitelezéssel és konténerek gyártásával foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk

Hegesztőmérnök kollégát

Feladatok:
  • Műszaki dokumentáció feldolgozása
  • Gyártás előkészítése, lebonyolítása
  • Tervezésekből adódó változtatások azonosítása és kivitelezése
  • Hegesztőüzemi minősítések fenntartása
Elvárások:
  • Mérnök végzettség
  • Legalább 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
Előnyök:
  • Kommunikációs szintű angol VAGY német nyelvtudás
  • Tervező programok ismerete (pl. Solid Edge)
Amit kínálunk:
  • Home office lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria és bónuszrendszer
  • Stabil céges háttér
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató