Állásajánlatok

Optikai hálózattervező

Budapest2020.03.25.

Azonosító: 7292

Távközlési - és IT rendszerintegrációval, valamint rendszer támogatással, hálózatüzemeltetéssel foglalkozó budapesti partnerünk keresi kollégáját
Optikai hálózattervező pozícióba

Feladatok:
  • Stratégiai hálózat nyomvonal tervezés
  • Kapacitás és kábelstruktúra design
  • Végponti bekötések tervezése (p2p), technical presales feladatok ellátása, szolgáltatás-ajánlatok előkészítése
  • Optikai végpont megoldások tervezése, ügyfél kapcsolattartás, helyszíni bejárások, alvállalkozói kapcsolattartás
  • Hálózati topológia -, meglévő hálózatok kihasználtságának optimalizálása, új nyomvonalak kialakítása
  • Optikai nyomvonalak kialakítása alépítményes és légvezetékes hálózatokban
Elvárások:
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Haladó térképészeti ismeretek (Google)
  • Magas szintű hálózattervezési rálátás
Előnyök:
  • Szakmai angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Szakmai képzések
  • Angol nyelvtanulási lehetőség
  • Jó kereseti lehetőség
  • Béren kívüli juttatás
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest XX. kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató