Állásajánlatok

Junior műszaki szakértő

2020.09.14.

Azonosító: 7303

A fővárosi tömegközlekedési piac egyik meghatározó vállalata keresi kollégáját

Junior műszaki ügyintéző pozícióba

Feladatok:
  • Járműpark műszaki állagmegóvására akcióterv kidolgozása
  • Várható amortizációs idő meghatározása
  • Műszaki utasítások aktualizálása, újak létrehozása
  • Prezentációk készítése
  • Auditra adatszolgáltatás, auditokon részvétel
  • Adatbázis kezelés
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (pl. műszaki menedzser, mechatronikai-, vagy közlekedés-, vagy járműipari mérnök)
  • Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Analitikus gondolkodás
  • Csapatmunkára való képesség
  • Haladó MSOffice ismeret
  • Üzemeltetési területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Kimagasló cafeteria juttatás
  • Év végi bónusz
  • Szakmai fejlődési, karrier lehetőség
  • Szép irodai környezet
  • Bejárás teljes körű támogatása
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
Munkáltató profilja:

Üzemeltetés

Egyéb:
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató