Állásajánlatok

R&D Tesztmérnök

Veszprém2021.04.06.

Azonosító: 7561

Innovatív technológiákkal dolgozó nemzetközi autóipari partnercégünkhöz keresünk kollégát a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Az üzem berendezéseinek és rendszereinek fejlesztése, funkcionális tesztelések elvégzése
  • A gyártási folyamathoz és tesztelési stratégiákhoz tartozó tudás és gyártási tapasztalat megosztása
  • A tesztelési koncepciók validálása a fejlesztési fázisok alatt
  • Az új EOLT állomások implementálásának, kvalifikációjának és indításának utánkövetése
  • Részvétel szabványügyi bizottságokban, annak biztosítása érdekében, hogy a termékek illeszkednek a tesztelési folyamatok igényeihez
  • Az ügyfelek igényeinek, jogi szabályozások, belső specifikációk elemzése annak érdekében, hogy a termékek tesztelési stratégiájára alkalmazhatóak legyenek
  • Tesztelési stratégia és megoldások, valamint a költségek definiálása
  • ICT, FCT, EOLT specifikációk fejlesztése az új berendezésekhez (hardver és szoftver)
  • A komplex tesztprogramok, folyamatok és rendszerek tervének és fejlesztésének támogatása a termék funkcionalitásának és hiánytalanságának mérése céljából
  • A termékkör vizsgálata kutatás-fejlesztés által
  • A funkcionális tesztelők fejlesztésének ellenőrzése (A műszaki kérdések és a tervezés áttekintése)
  • A szoftver validáló csapattal való együttműködés az összes követelmény vizsgálatának biztosítása érdekében
  • A tesztelő berendezések specifikációjának és a hardver teszt specifikációk létrejöttének támogatása, amiket az automatizált teszt rendszerek fejlesztésében használnak
  • A kapacitások ellenőrzése és a tesztelések stabilitási teljesítményének megállapítása
  • A tesztelés figyelemmel kísérése, problémák azonosítása és megoldásai javaslatok kidolgozása
  • Az újonnan fejlesztett folyamatok bevezetésének támogatása, a felszerelés specifikációk és minősítések biztosítása

Elvárások:
  • Villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Magabiztos Angol nyelvtudás
  • Elektronikus és funkcionális termékek tesztelésében szerzett tapasztalat – ICT, FCT, EOLT
  • Termék programozásban/letöltésben szerzett tapasztalat, HI-Pot teszt, kommunikációs protokollok (I2C, SPI, CAN, LIN)
  • Magasfeszültségű, változó feszültségű áramellátásban, változtatható frekvenciájú meghajtók terén szerzett tapasztalat
  • Tesztelő szoftverek fejlesztésében szerezett ismeretek (Labwindows/CVI)
  • Kiváló interperszonális és kommunikációs készségek
  • Kiváló tervező és priorizáló készség
Egyéb:

Munkavégzés helye: Veszprém

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató