Állásajánlatok

Tesztmérnök

Székesfehérvár2019.07.18.

Azonosító: 6996

Tesztmérnököt keresünk Székesfehérvárra egyik híres autóipari partnercégünkhöz.
Szuper lehetőség a karrierre!

Feladatok:
  • Együttműködés az ajánlat készítésben a vevők számára, specifikációk vagy minták alapján;
  • A teszt koncepció és specifikáció meghatározása, bevezetése
  • Részvétel az új termék bevezetéséhez kapcsolódó megbeszéléseken
  • A tesztelési költségek csökkentése a teszttervezés optimalizálásával;
  • Együttműködés az új gyártási technikák és technológiák bevezetésében;
  • Beszállítók ajánlatainak beszerzése és kiértékelése, javaslattétel beszállítók kiválasztására. Kivitelezés optimalizálása;
  • A teszterek (eszközök, berendezések) beszerzésének koordinálása és felkövetése;
  • A teszterek hardverének és szoftverének fejlesztése (új tesztlépés létrehozása és implementálása), teszter felkészítése a termelési mintára;
  • Tesztlefedettség növelése; újabb mérési, vizsgálati és ellenőrzési módszerek tervezése és bevezetése helyi és a cég más gyáregységeivel;
  • Együttműködés a többi gyáregységek mérnökségeivel a standardok, keretrendszerek és eszközök kifejlesztésében, tapasztalatok, hibák visszacsatolásában;
  • A cégen belüli gyárak tesztmérnökségeinek helyi és távoli támogatása;
  • Mérőképesség fejlesztése és kiértékelése (MSA), költséghatékony megoldások keresése és alkalmazása.
Elvárások:
  • Villamosmérnök végzettség;
  • Legalább 3 éves, elektronikában, hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.
Előnyök:

Német nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény
Munkáltató profilja:

A régió egyik legnagyobb autóipari beszállítócége, mely stabil munkahelyet biztosít dolgozóinak!

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató