Állásajánlatok

Szerviz szerelő

2019.02.11.

Azonosító: 6772
Budapesti és nyugat-magyarországi munkavégzésre Szerviz szerelő kollégákat keresünk

Partnerünk az újonnan épülő és felújításra kerülő ipari, szolgáltató és kereskedelmi épületek épületgépészeti rendszereinek felmérésével, műszaki megoldások készítésével, tervezésével és kivitelezésével foglalkozik. Bővülő csapatukba keresnek új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Budapesti, vagy nyugat-magyarországi áruházak, irodaházak épületgépészeti karbantartása, hibaelhárítás
  • Áruházakban, irodaházakban felmerülő problémák kezelése
  • Negyedéves, féléves és éves karbantartási feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
Elvárások:
  • Klíma- és szellőzéstechnikai szerelői, vagy gázhálózat-, vagy gázkészülék-szerelő, vagy épületgépész végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-5 év tapasztalat
  • Rugalmasság, készenlét vállalása
Előnyök:
  • Gázszerelő bizonyítvány
  • Elektromos végzettség
  • Üzemeltetésben, karbantartásban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Céges gépjármű
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés (hétfőn és pénteken rövidített munkaidő)
  • Szállás biztosítása vidéki munkavégzés esetén
  • Vidéki munkavállalóknak budapesti szállás biztosítása
  • Munkaeszközök, munkaruha biztosítása

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató