Állásajánlatok

Karbantartó műszerész technikus

Veszprém2022.05.17.

Azonosító: 8377
Partnerünk nemzetközi autóipari cég, innovatív technológiákkal dolgozó csapatába keresünk kollégát, akár kiváló szálláslehetőség biztosításával

Karbantartó műszerész technikus pozícióba

Feladatok:
  • Gyártóeszközök és technológiai berendezések, kiszolgáló és járulékos folyamateszközök normál üzemének, rendelkezésre állásának biztosítása
  • Üzemzavar, meghibásodás esetén javítási feladatok elvégzése, probléma elhárítás
  • Elromlott, üzemen kívüli elektromos részegységek feljavítása, alkatrész raktárba juttatása és dokumentálása
  • Részvétel gépek telepítésében és üzembehelyezésében
  • Preventív és korrektív karbantartásban való részvétel
  • Karbantartó mérnök, folyamat mérnök munkájának támogatása

Elvárások:
  • Műszerész technikusi végzettség
  • Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai ismeretek
  • Általános gépészeti ismeretek
  • Műszakos munkarend vállalása

Elektronikai gyártásban, autóiparban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás, kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)
  • 13. havi juttatás
  • Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Veszprém

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató