Állásajánlatok

Senior szoftvertesztelő mérnök

Budapest2020.02.19.

Azonosító: 7191

Fékrendszerek gyártására szakosodott piacvezető nemzetközi hátterű partnercégünkhöz, Budapesti munkavégzésre keresünk Senior szoftvertesztelő mérnök munkatársat.

Ha szívesen dolgoznál ütközés elkerülő rendszeren, ezzel is hozzájárulva a biztonságos vasúti közlekedéshez, akkor várjuk jelentkezésed!

Feladatok:
  • Tesztkörnyezet kialakítása
  • Hardware – szoftver integrációs tesztelés
  • Automatizált tesztek készítése és feldolgozó algoritmusok tesztelése
  • A teszt stratégia kidolgozásában való részvétel
  • Teszt specifikációk és teszt riportok elkészítése
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább öt éves szakmai tapasztalat tesztelésben, és teszt specifikációk írásában
  • Összetett rendszerek tesztelésében végzett gyakorlat
Előnyök:
  • MATLAB, Linux, C++ ismeret és tapasztalat
  • Beágyazott rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Kellemes légkörben, innovatív termékekkel, technológiákkal és megoldásokkal történő munkavégzés
  • Kötetlen, rugalmas munkaidő
  • Képzéseken, konferenciákon való részvétel lehetősége
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató