Projektmenedzser - ipari építési kivitelezési projektek terén

2020.09.04.

Azonosító: 7392
Épületszerkezet- és csarnokgyártásra specializálódott nívós partnercégünkhöz keresünk Projektmenedzser kollégát
Feladatok:
  • Csarnok projektek teljeskörű menedzselése, projektek megfelelő ütemezése a szerződéskötéstől a projekt átadásig minden munkafázisra kiterjedően
  • Acélcsarnokok ajánlatainak előkészítése és kidolgozása
  • Key account beruházókkal szenzitív ügyfélkapcsolattartás és szakértő támogatás részükre
  • Koordinációs szerepkör betöltése a kivitelezés, beruházók között
  • Napi szintű kapcsolattartás a csarnok kivitelezőkkel és a kivitelezői hálózat kezelése, valamint folyamatos bővítése
  • Együttműködés a kivitelezőkkel a kivitelezési kalkulációk előkészítésében a költségkiírásnak megfelelően (alapozás, ipari padló, szerkezetszerelés, burkolatok, nyílászárók, szegélyezések)
  • Csarnokrendszerek értékesítése kivitelezéssel és kivitelezés nélkül egyaránt (szerkezet+burkolat+kiegészítők)
  • Külső partnerekkel statisztikai számítások készítése (másodlagos teherhordószerkezetekre burkolati rendszer előkészítése, konszignálása (trapézlemez, szendvicspanel, magasbordás trapézlemez) – saját céges szoftverek használatával
  • Műszaki vezetés, naplózás
Elvárások:
  • BSC alapdiploma építő/építészmérnök szakirányon, vagy felsőfokú technikusi képesítés építészeti területen
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat műszaki vezető/projektmenedzser pozícióban- ipari építési-kivitelezési projektek menedzselése terén
  • Kimagasló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Magabiztos fellépés
  • Építési naplózásban szerzett jártasság
  • Magas szintű Excel és ArchiCad ismeret
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési rutin
Előnyök:
  • Angol nyelvismeret
Amit kínálunk:
  • Teljes mértékben bejelentett korrekt alapbér + havi/negyedéves és éves prémium teljesítményhez igazodóan
  • Vállalati gépjármű privát használatra is, vállalati laptop és céges mobiltelefon
  • Munkába járás költségeinek térítése
  • Céges kulcsos autó használatának lehetősége a kivitelező és beruházó partnerek látogatása és szerződéskötések lebonyolítása céljából
  • Kiszámítható munkarend hétfőtől péntekig 8.00-16.30 között
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Biatorbágy

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató