Állásajánlatok

Minőségbiztosítási folyamatmérnök

Veszprém2021.02.19.

Azonosító: 7558
Innovatív technológiákkal dolgozó nemzetközi autóipari partnercégünkhöz keresünk kollégát a következő pozícióba:

Feladatok:
  • QRQC elindítása a QIM adatbázisban és folyamatos ellenőrzések lefuttatása
  • Menedzsment aktív támogatása
  • Ellenőrzések végzése a gyártósoron a szabványok be nem tartásának azonosíthatósága érdekében, továbbá azonosítani az APU-val azokat a műveleteket, amelyeket a szabványnak való megfelelés érdekében el kell végezni
  • Hibák észlelését és feltárást követően ellenőrzési terv felülvizsgálata
  • Minőségügyi dokumentumok folyamatos aktualizációja
  • Folyamat megfelelőség kontrollingja, a termék előállításának, valamint az előírásoknak és ellenőrzési terveknek megfelelően (gépi képesség - éves termékellenőrzés…)
Elvárások:
  • Mérnöki végzettség
  • Legalább stabil középszintű angol nyelvtudás
  • Minőségi területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Jártasság termelésben
  • Minőségügyi eszközök ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás, kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)
  • 13. havi juttatás
  • Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása
  • Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Veszprém

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató