Állásajánlatok

SMT Folyamatmérnök

Győr2022.05.11.

Azonosító: 8183
Nemzetközi elektronikai cikkek gyártásával foglalkozó győri partnercégünk megbízásából keresünk

SMT Folyamatmérnök kollégát

Feladatok:
  • AOI berendezések programozása, üzemben tartása és karbantartása
  • Változások nyomonkövetése, programok aktualizálása és validálása
  • AOI programok optimalizálása, valamint az AOI berendezésekhez tartozó műszaki dokumentáció elkészítése
  • Kimutatások/riportok készítése, hatékonyabb vizsgálatokhoz szükséges akciók meghatározása
  • Gyártási terv végrehajtásának támogatása
Elvárások:
  • Villamosmérnök végzettség
  • Magas szintű PC ismeretek
  • Kiváló szervezőkészség
  • Csapatmunkára való képesség
Előnyök:
  • AOI rendszer ismeretek
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívások
  • Lendületes, motiváló csapat
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Győr

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató