Állásajánlatok

Vevői minőségbiztosítási mérnök

Székesfehérvár2022.05.31.

Azonosító: 8362

Világelső japán technológiákkal dolgozó, folyamatosan fejlődő, autóipari alkatrészeket gyártó partnerünk számára keresünk Vevői minőségbiztosítási mérnök kollégát

Feladatok:
  • Felmerülő vevői reklamációk kezelése, azok okainak feltárása és megoldásuk
  • Területek vevői auditokra való felkészítése, rendszerauditok támogatása és sori auditok szervezése, támogatása
  • Mérési adatok összegyűjtése és analizálása
  • Javítási, megelőzési javaslatok készítése, bevezetése és felülvizsgálata
  • Új termékek, projektek bevezetésének koordinálása
  • Új termékek, projektek bevezetésével járó dokumentációk elkészítése, majd az első minták értékelése
  • Riportálás a felső vezetés és vevők felé
  • Prezentációk tartása a felső vezetés és vevők számára

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész/mechatronikai/villamos/anyagmérnök)
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Határozott, magabiztos felállás
  • Képesség az önálló és a csapat munkára
  • Precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség és felelősségtudat
  • Utazások vállalása

Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag: alapbérr, cafatéria, féléves bónusz
  • Munkatárs ajánlási rendszer
  • Hiányzásmentességi jutalom
  • Munkába járás támogatás
  • Lehetőség szakmai és nyelvi továbbképzésre

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató